Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Brześnica - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Sroczewo

Sroczewo(Brześnica + 15 km)

275 000 zł1 006 m² 273,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w Sroczewie (woj. wielkopolskie, powiat: śremski, gmina: książ Wielkopolski). Odległość od Książa Wielkopolskiego 6 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Lisia Góra

Borek Wielkopolski(Brześnica + 7 km)

99 000 zł880 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo działki pod budowę wymarzonego domu to nasza oferta może być dla Państwa doskonałym wyborem. Na ten moment w naszej ofercie pozostała już ostatnia działka. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Mórka

Mórka(Brześnica + 14 km)

329 000 zł3 200 m² 102,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę w Mórce (pow. śremski, gmina Śrem) o powierzchni 3200 m2. Działka częściowo zabudowana budynkiem gospodarczym z częścią mieszkalną. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sulęcinek

Sulęcinek(Brześnica + 24 km)

160 500 zł868 m² 184,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni 868 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Piaski

Piaski(Brześnica + 10 km)

1 183 320 zł6 574 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego gruntu z potencjałem inwestycyjnym. Przedmiotowa nieruchomość położona jest na terenie objętym obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Ługi

Ługi(Brześnica + 4 km)

160 000 zł699 m² 228,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 699 m , położoną w spokojnej i zielonej okolicy w pobliżu zaledwie 900 metrów od Jeziora Niedzięgiel. Najważniejsze warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żelazno

Żelazno(Brześnica + 18 km)

159 000 zł813 m² 195,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 813 m położona w malowniczej miejscowości Żelazno, gmina Krzywiń. To miejsce, w którym można znaleźć ciszę, spokój i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Gostyń

Gostyń(Brześnica + 13 km)

250 000 zł1 132 m² 220,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Gostyniu powierzchnia: działka 1.132 m2 media: prąd, woda, gaz , kanalizacja cena: 250.000 złotych opis nieruchomości: Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mechlin

Mechlin(Brześnica + 18 km)

199 000 zł6 123 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, na sprzedaż działka rolna objęta miejscowy planem zagospodarowania przestrzennego, v i VI klasa bonitacyjna. 6123 m2. Położenie: droga Mechlin - Dąbrowa k/ Śremu Naprzeciwko las,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Roszków

Roszków(Brześnica + 21 km)

219 000 zł1 000 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Roszków. Działka w kształcie prostokąta, o szerokości frontu ok. 24 m, długość ok. 41 m. Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Brześnica

Brześnica,wielkopolskie

35 000 zł2 111 m² 16,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O.O prezentuje na sprzedaż działki budowlane położone w Brześnicy (gm. Dolsk). Miejscowość oddalona ok. 15 km od Gostynia, 8 km od.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij